www.drkepa.com

Dbaj o swoje ciało

O nas

Dr Andrzej Kępa – dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwent Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego jest lekarzem z długoletnim doświadczeniem w zakresie medycyny estetycznej – stale rozwijającej się gałęzi medycyny, dzięki której w praktycznie bezinwazyjny sposób można poprawić lub zniwelować niedoskonałości urody. Swoją wiedzę i doświadczenie dr Andrzej Kępa przekazuje na szkoleniach w zakresie nowoczesnych technik stosowanych w medycynie estetycznej. Uczestniczyło w nich dotychczas wielu lekarzy z kraju i z zagranicy.
Dr Andrzej Kępa jest również wykładowcą na wielu krajowych i zagranicznych konferencjach i kongresach medycznych, gdzie prezentuje najnowocześniejsze techniki z zakresu medycyny estetycznej. Autor licznych publikacji w 
prasie branżowej. Wspólnie z dr Piotrem Sznelewskim jest twórcą rewolucyjnej metody redukcji nadmiernej tkanki tłuszczowej - Lipolizy Iniekcyjno - Kawitacyjnej.

Prezentacja metody miała miejsce w czasie XI Międzynarodowego Kongresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, który odbył się w Warszawie w dniach 30.09 - 02.10.2011. W czasie Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging, który odbył się w dniach 24-26.02.2012 w Warszawie dr Andrzej Kępa zaprezentował autorską, opatentowaną metodę liftingu biomimetycznego twarzy. Metoda ta składa się z dwóch etapów i wykorzystuje działanie peptydów biomimetycznych w celu wygładzenia zmarszczek, poprawy owalu twarzy i rewitalizacji skóry.


Obecnie, wraz z firmą Croma Pharma i Princess Academy, wprowadza na polski rynek nowatorski program niechirurgicznego liftingu twarzy z zastosowaniem nici PDO, jest oficjalnym szkoleniowcem tej metody na terenie Polski i Szwecji.


Dr Andrzej Kępa jest członkiem wielu krajowych i zagranicznych towarzystw naukowych, m.in. 
Towarzystwa Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, 
American Academy of Aesthetic Medicine(AAAM), 
World Society of Anti-Aging Medicine(WOSAAM), 
World Anti-Aging Academy of Medicine(WAAAM), 
Aesthetic International Association(AIA), 
International Association of Empirical Aesthetics(IAEA),
European College of Aesthetic Medicine (ECAM).


Zasiada również w komitecie naukowym Kosmetologii Estetycznej oraz AMP-Group.

Stale współpracuje z renomowanymi gabinetami medycyny estetycznej w Szwecji, Polsce i Niemczech.

Więcej informacji na temat zabiegów medycyny estetycznej

czytaj więcej

 

lub na naszych stronach internetowych:

www.drkepa.com      www.medbeauty.org     www.akademiaksztaltu.pl

 

 

Kontakt: akepa@medbeauty.org     tel: (0048) 602 457 666