www.drkepa.com

Dbaj o swoje ciało

BOTOX

Botox oraz Vistabel są produkowane przez światowego lidera w produkcji preparatów zawierających toksynę botulinową – firmę Allergan. Allergan to amerykańska firma farmaceutyczna, która powstała w latach 50-tych XX w. Dzisiaj oferuje ona najwyższej jakości, oryginalne produkty z zakresu: okulistyki, neurologii, pielęgnacji skóry i medycyny estetycznej.

Botoks jest najpopularniejszą metodą wygładzania zmarszczek głównie w górnej części twarzy (tzw. zmarszczek mimicznych). Podczas zabiegu lekarz dermatolog wstrzykuje preparat w małej dawce w kilka precyzyjnie wybranych miejsc na twarzy, całość trwa zazwyczaj od 15 do 30 minut. Botoks uniemożliwia przepływ impulsów nerwowych płynących z mózgu do wybranych tkanek mięśniowych, które z kolei przestają pracować czyli nie marszczą się i nie fałdują. Efekty zauważalne są już po dwóch lub trzech dniach, efekt końcowy jest widoczny już siódmego dnia i utrzymuje się najczęściej do 6 miesięcy.

Botoks ma również zastosowanie w leczeniu nadpotliwości.

Dr Andrzej Kępa opracował nową metodę Botox Lifting. Zastosowano w niej toksynę botulinową w połączeniu z preparatem bogatym w kwas hialuronowy i kompleks odżywczy Anti-Aging. W wyniku jednego zabiegu skóra zostaje wygładzona, a wszystkie drobne zmarszczki zostają zniwelowane.

Więcej informacji BOTOX